Styczeń z kolędą – gramy dla Michałka


Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa na kolejną edycję cyklu charytatywnych koncertów pod nazwą „Styczeń z Kolędą”.
Tegoroczna seria dziewięciu noworocznych imprez jest realizowana w ramach akcji pomocy „Rzeszowski Dom Kultury dla Michałka” numer 2019/35/KS i potrwa od 6 stycznia do 27 stycznia 2019 roku. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Michałek jest niepełnosprawnym dzieckiem, u którego zdiagnozowano zespół Patau. Wśród wad wrodzonych wynikających z tej choroby najpoważniejsze stanowią: wada centralnego układu nerwowego, padaczka, spastyczność czterokończynowa, wada nerek oraz niedosłuch obustronny. Dziś Michałek ma prawie 6 lat i jest wesołym, roześmianym dzieckiem, ciekawym świata. Dzięki intensywnej rehabilitacji porusza się w sposób niepoprawnego raczkowania i komunikuje się ze światem na swój sposób.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa do wzięcia udziału w akcji pomocy, która odbędzie się w ramach cyklu imprez „Styczeń z Kolędą – Rzeszowski Dom Kultury dla Michałka”. Podczas dziewięciu bezpłatnych koncertów odbędzie się zbiórka dobrowolnych datków pieniężnych, które w całości przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu i dalszą kosztowną rehabilitację chłopca.

Koncerty:
11 stycznia 2019 r.(piątek), godz. 18:00 – Rzeszowski Dom Kultury filia Wilkowyja (ul. Olbrachta 120)

19 stycznia 2019 r.,(sobota), godz. 18:00 – Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno (ul. Konfederatów Barskich 43a)

Akcję pomocy można wesprzeć także poprzez wpłacenie pieniędzy na numer konta:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
(Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, tytuł przelewu: 21613 Pochwat Michał darowizna na pomoc i ochronę zdrowia)

Dodaj komentarz