Wysokie wygrane Korony i Junaka

(fot. korona.rzeszow.pl)

Wysokie wygrane zanotowały rzeszowskie drużyny Korona i Junak. W Załężu gospodarze 3:0 pokonali Iglopool Dębica a w Wysokiej Głogowskiej cztery gole wbili rywalem Słocinanie.

IV liga:

Korona zrobiła kolejny krok w kierunku gry w III lidze. Załężanie pokonali Igloopol Dębica 3:0 i maja już sześć punktów przewagi. Gospodarze otworzyli wynik już w 13 minucie po przechwycie piłki w środku boiska. W drugiej połowie strzelili jeszcze dwa gole i mecz rozstrzygnęli na swoją korzyść.

Korona Rzeszów – Iglopool Dębica 3:0
Bramki: Skiba (13), Kardyś (50), Jędryas (89-karny)

Klasa B:

Kolejny mecz i kolejna wygrana Junaka. We wczorajszym spotkaniu Junak pokonał na wyjeździe Orła Wysoką Głogowską 4:0. Mecz rozgrywany był w Hucisku na bardzo kiepskiej murawie na której szczególnie w pierwszej połowie ciężko było stworzyć sytuacje do zdobycia bramki. Gospodarze natomiast próbowali strzałów z dystansu jednak w 17, 25 i 36 min. doskonałymi interwencjami wykazał się Łukasz Świder. Do przerwy nie padły żadne gole. W drugiej połowie gospodarze nieco opadli z sił a ataki Junaka były coraz bardziej groźne. Sprawy w swoje ręce wzięło trio Krzysztof Nowak, Paweł Podgórski, Bartłomiej Wruszak którzy w ciągu 7 minut rozmontowali obronę Wysokiej i zdobyli 3 bramki. Gospodarze mogli przegrać wyżej jednak dogodnych sytuacji w końcówce meczu nie wykorzystali Kacper Złamaniec, Bartłomiej Wruszak, Adrian Szmigiel. Bardzo dobrze zagrali również Grzegorz Wąsacz, Adrian Biskup, Krystian Padyasek.

Orzeł Wysoka Głogowska – Junak Rzeszów 0:4
Bramki: Krzysztof Nowak (65), Bartłomiej Wruszak (68, 72), Paweł Podgórski (82)

Junak: Łukasz Świder, Adrian Biskup, Krystian Szlęzak, Maciej Grzebyk, Krystian Padyasek, Kacper Nowak, Krzysztof Nowak, Paweł Podgórski, Grzegorz Wąsacz, Adrian Szmigiel, Bartłomiej Wruszak, Kacper Pawłowski, Marcin Cyrnek, Kamil Podgórski, Kacper Złamaniec, Piotr Cygan.