Wygrały Korona i Junak. Juniorzy ze Słociny z kolejnymi zwycięstwami.

(fot. korona.rzeszow.pl)

Korona Rzeszów wygrała kolejny mecz. Tym razem ekipa z Załęża pokonała Igloopol Dębica 1:0. Było to dziesiąte kolejne zwycięstwo Korony.
Pomimo gry w osłabieniu wygrali także piłkarze Junaka Słocina. Nieźle radzą sobie juniorzy młodsi Junaka. Wygrali dwa kolejne mecze.

IV liga.

Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1:0

Klasa B:

W niedzielę Junak Słocina rozegrał wyjazdowy mecz w Stobiernej Krzywe. Grający w 10 goście zagrali bardzo dobrze i wygrali 1:0. Byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie i gospodarze nie mogli stworzyć sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Bardzo dobrze zagrał na bramce debiutujący w tym meczu 16 letni junior Jakub Drałus, który był wyróżniającym się zawodnikiem Junaka. Decydującą bramkę zdobył Grzegorz Wąsacz w pierwszej połowie meczu.
Junak zagrał bardzo ambitnie, walczył o każdą piłkę i przy odrobinie szczęścia mógł w drugiej połowie podwyższyć prowadzenie jednak piłka kilka razy stawała w wodzie – przed meczem nad boiskiem przeszła bowiem burza i ulewa a mecz rozpoczął się z 20 minutowym opóźnieniem.
(Mariusz Sobolewski)

Stobierna Krzywe – Junak Słocina 0:1
Bramka: G. Wąsacz

Junak Słocina: Jakub Drałus, Bogdan Bartoszek, Adrian Biskup, Grzegorz Wąsacz, Robert Krupa, Paweł Podgórski, Kamil Podgórski, Damian Pawełek, Kuba Kubaszek , Karol Duda

Juniorzy młodsi (liga okręgowa):

LKS Łąka – KS Junak Rzeszów 1:6
Bramki zdobyli: Świder (38), Szczepanik (71), Nowak (72 i 85), Pańczak (76), Szmigiel (90)

Junak Słocina: Damian Strzępek, Eryk Głazowski, Antoni Kuśper, Michał Szczepanik, Bartosz Wąsacz, Michał Krzywonos, Kacper Nowak, Adrian Winiarz, Łukasz Świder, Tymoteusz Hudzik , Adrian Szmigiel
Rezerwowi: Marcin Rachel, Patryk Pańczak, Rafał Sobolewski.

Mecz zaległy (15.05.2019)

KS Junak Rzeszów -Sawa Sonina 9:3
Bramki zdobyli :Łukasz Świder 4 (17,44,53,72) Adrian Szmigiel 3 (18, 48, 83) Michał Szczepanik 2 (23,24)

Junak Słocina: Jakub Drałus, Damian Strzępek, Michał Szczepanik, Bartosz Wąsacz, Marcin Rachel, Antoni Kuśper, Michał Krzywonos, Adrian Winiarz, Łukasz Świder, Adrian Szmigiel, Patryk Pańczak
Rezerwowi: Tymoteusz Hudzik, Eryk Głazowski.