#wesprzyjogrodnika, #wesprzyj…


Walka z koronawirusem trwa… #zostańwdomu i pomóż tym, którzy muszą z niego wyjść, aby dbać o Ciebie i Twoich bliskich.

Strażacy prowadzą zbiórkę pieniędzy na zakup m. in. nagrzewnicy do namiotu pneumatycznego, który został zakupiony z Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Namiot może służyć za polową izbę przyjęć, a nagrzewnica jest niezbędnym elementem, aby stworzyć komfortowe warunki osobom przebywającym w nim np. podczas kwarantanny. Strażacy ze Słociny posiadają 6 łóżek polowych, jednakże jest to niewielka ilość patrząc na dużą ilość zachorowań w ostatnich dniach na koronawirusa. Za zebrane pieniądze zostaną zakupione również niezbędne środki ochrony indywidualnej takie jak rękawiczki, kombinezony, środki do dezynfekcji. Ochotnicza Straż Pożarna dostarcza niemalże codziennie osobą starszym oraz będącym na kwarantannie zakupy.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim jak i ratowników medycznych, strażaków, policjantów, pielęgniarek, pracowników sklepów….. Oni wychodzą z domu dla Ciebie, Ty zostań w domu dla nich.

Do szlachetnej akcji „Posiłek dla służby zdrowia podkarpacie” włączyła się nasza lokalna restauracja AROMA. Kucharze dostarczyli ciepłe posiłki do dwóch rzeszowskich szpitali: Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie oraz do Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie. Jak sami mówią “pomaganie jest fajne”. Dlatego nie musisz wychodzić na miasto by zjeść coś dobrego,  #zostańwdomu oni dowiozą do Ciebie zamówiony posiłek.

Sytuacja na rynku nie jest sprzyjająca, małe przedsiębiorstwa przeżywają trudny czas, a natury nie da się zatrzymać, nasi słocińscy ogrodnicy oferują państwu kwiaty do ogrodu, na taras, balkon czy do mieszkania. Ich szklarnie toną w kolorach. Zapraszają do zakupu kolorowych  bratków, gerberów, anthurium, cyklamenów czy paproci, a także świeżych ogórków, a już za kilka dni zaczerwienieją się na krzaczkach pomidory.

 

 

Ochotnicza Straż Pożarna

Zbiórka pieniędzy na Zrzutka.pl ID: 7vp32n https://zrzutka.pl/7vp32n 

Restauracja Aroma 

Realizacja  zamówień przez: portal pyszne.pl oraz pod nr telefonu 533-394-354, w godz. 13 – 21

Gospodarstwo Ogrodnicze L. Pradel

ul. Słocińska 27, otwarte od 7:30- do zmroku

Janina i Jan Chmielińscy

ul. Św. Faustyny 27, tel.: 608 671 004 / 604 78 37 38

Gospodarstwo Ogrodnicze Wojciech Chmieliński

ul. Św. Faustyny 25, tel.: 793 188 824

Gospodarstwo Ogrodnicze Adrian Chmieliński
ul. Św. Faustyny 31 (zjazd przy latarni nr 22), tel.: 534553344/ 883110094

 

Aktualne oferty ogrodników znajdują się na ich profilach Facebook.

Dodaj komentarz