Sparingi: Korona remisuje, Junak wysoko wygrywa

(fot. profil facebook Korony Załęże)

Korona Rzeszów i Junak Słocina przygotowują się do najbliższego sezonu ligowego. Korona w Przeworsku zremisowała bezbramkowo z Orłem. Był to drugi sparing Koroniarzy. W pierwszym pokonali KS Zaczernie 3:2 a następnym rywalem Załężan będzie zespół rezerw rzeszowskiej Resovii.

Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 0:0

Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna Junaka Rzeszów. Słocinianie pokonali zespół KS Biała 8:1. Mecz mógł się podobać szczególnie w pierwszej połowie. Drużyna gospodarzy grała szybko, często z pierwszej piłki, a największe zagrożenie stwarzała akcjami że skrzydeł gdzie bardzo dobrze grali Robert Krupa i Adrian Szmigiel. I do przerwy Junak prowadził 6:0 po bardzo dobrej grze całej drużyny. Po przerwie gra się wyrównała i Biała w 70 minucie zdobyła bramkę honorową.

Junak Słocina – LKS Biała 8:1

Junak zagrał w następującym składzie: Łukasz Świder,Krystian Padyasek, Adrian Biskup, Krystian Szlęzak, Karol Duda, Robert Krupa,Paweł Podgórski, Grzegorz Wąsacz, Krzysztof Nowak, Adrian Szmigiel, Bartłomiej Wruszak. Rezerwowi zawodnicy: Kamil Podgórski, Kacper Nowak, Marcin Rachel, Maciej Grzebyk, Damian Wiącek, Wojciech Henzel, Bartłomiej Wąsacz , Daniel Skrodziuk.

Bramki zdobyli: Robert Krupa 3, Kacper Nowak 2, Bartłomiej Wruszak 1, Paweł Podgórski 1, Kamil Podgórski 1.

Wyróżniający się zawodnicy w tym meczu: Bartłomiej Wruszak, Robert Krupa, Krzysztof Nowak, Paweł Podgórski, Adrian Szmigiel, Karol Duda.