Marcin Wołowiec Trenerem Roku na Podkarpaciu!

(fot. WTW)

Marcin Wołowiec, mieszkaniec osiedla Wilkowyja, został wybrany piłkarskim Trenerem Roku na Podkarpaciu. Plebiscyt organizował Podkarpacki Związek Piłki Nożnej a wyróżnienia przyznawano podczas XVIII Gali Piłkarskkiej „Podkarpacka NIKE 2019”, która odbyła się w Łańcucie.

Marcin Wołowiec od 28 maja 2019 jest trenerem Wólczanki Wólka Pełkińska. Zespół prowadzony przez trenera Wołowca był rewelacją rozgrywek trzecioligowych. Po rundzie jesiennej Wólczanka zajmuje doskonałe czwarte miejsce i traci tylko jeden punkt do lidera. Przed Wólczanką są tylko ekipy z dużych piłkarskich ośrodków: Koron II Kielce, Hutnik Kraków i Motor Lublin.

Równocześnie trener Wołowiec zajmuje się młodzieżowymi drużynami Stali Rzeszów. W 2010 roku z drużyną juniorów starszych zdobył brązowe medale Mistrzostw Polski. Z powodzeniem prowadził też drużyny młodzieżowe w Centralnej Lidze Juniorów.

Marcin Wołowiec w przeszłości z sukcesami prowadził także inne drużyny na Podkarpaciu: Strumyk Malawa, Sokół Sieniawa (awans do III ligi) i Stal Rzeszów (zwycięstwo w rozgrywkach III ligi).

(fot. WTW)

Dodaj komentarz