Korona wygrała bardzo ważny mecz. Remis Junaka.

IV liga

Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 0:1 (0:0)
Korona: Pawlus – Syvyi, Marcinek, Siudy, Padiasek – Przybyło (Szagała), Skiba, Bober, Buszta (Bigus), Walat, Karwacki (Tłuczek)

Korona Rzeszów wygrała bardzo ważny mecz w Przeworsku z Orłem 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Padiasek. Dzięki temu zwycięstwu Korona awansowała na 16 miejsce w tabeli. Piłkarzy z rzeszowskiego Załęża nadal czeka zaciekła batalia o pozostanie w IV lidze, ale to zwycięstwo na pewno doda im skrzydeł.

B klasa

Biała Rzeszów – Junak Rzeszów 1:1 (1:0)
Junak: Andrzej Ziaja, Antoni Kuśper, Damian Pawełek, Robert Krupa, Grzegorz Wąsacz, Paweł Podgórski, Łukasz Świder, Kacper Nowak, Adrian Winiarz, Bartosz Wruszak, Adrian Szmigiel.
Na zmiany wchodzili Bartosz Michał, Kuba Kubaszek, Kamil Podgórski

Junak Słocina zremisował 1:1 z LKS Biała. Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana. Zawodnicy z Białej stosowali pressing na całym boisku i grający pod wiatr zespół Junaka miał problemy z dokładnym wyprowadzaniem piłki od swojej bramki. Pierwsi okazję do zdobycia bramki mieli goście jednak mocny strzał zza pola karnego Bartka Wruszaka trafił w słupek. W 43 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Mateusz Amarowicz. Piłka odbiła się od poprzeczki, następnie za linią bramkową i było 1:0 dla zespołu z Białej.
Po przerwie do zdecydowanych ataków ruszył Junak stwarzając sobie liczne okazje do zdobycia bramki, dobrze jednak bronił bramkarz gospodarzy. Dopiero w 67 minucie meczu składną akcję wykończył Adrian Szmigiel (mógł zdobyć jeszcze co najmniej 2 bramki). W 82 minucie piłka po mocnym uderzeniu Łukasza Świdra z rzutu wolnego, wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy.
Z przebiegu gry Junak zasłużył na zwycięstwo jednak brakowało precyzji pod bramką przeciwnika.