Koncert Kameralny – Asia Nawojska

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na klimatyczny Koncert Kameralny – Asia Nawojska w pięknych okolicznościach przyrody, który odbędzie się w niedzielę 17 lipca 2022 roku o godzinie 19:00 w Parku im. Władysława Szafera na osiedlu Słocina w Rzeszowie.
Wstęp wolny. 🎶

Asia Nawojska – tworzy, pisze, gra i śpiewa. Autorka wszystkiego, co prezentuje na scenie. Pianistka, wokalistka, aranżerka. Laureatka ogólnopolskich festiwali. Szukająca i z radością błądząca gdzieś pomiędzy muzyką klasyczną, alternatywną, a indie popem i folkiem, samozwańczo nazywająca swoją muzykę częścią eclectic soundu.
W 2018 roku wystartowała z debiutancką, samodzielnie wydaną EP “Kwiaty do domu” nagrywając na niej autorski materiał. Na scenie występuje solowo wraz z ukochanym pianinem lub w trio obok wiolonczeli oraz skrzypiec. Pojawiała się m.in. na line-upach SLOT Art Festiwalu, Festiwalu Kmina is Real, Lato na Fortach, Kraków Culture Summer, supportowała Mikromusic oraz Kwiat Jabłoni. Śpiewała też w duecie z Ralphem Kamińskim oraz trio z Renatą Przemyk.
Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

Dodaj komentarz