Wysokie zwycięstwo Junaka, na swoim boisku przegrała Korona

(fot. profil fb Korony Rzeszów)

Bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki piłkarze Junaka. Piłkarze ze Słociny pokonali rywali z KS Biała Rzeszów 4:0. Drugą ligową porażkę zanotowali Koroniarze. Na boisku w Załężu lepsi okazali się piłkarze Legionu Pilzno.

IV liga:

Korona Rzeszów – Legiona Pilzno 1-2
Bramka dla Korony: Piątek

Koroniarze szybko objęli prowadzenie, ale ostatecznie 3 punkty zgarnęli goście. Korona po pięciu rozegranych meczach zajmuje ósme miejsce w tabeli IV ligi rzeszowskiej (większość zespołów rozegrała o jeden mecz więcej).

Klasa B:

Junak Słocina – KS Biała 4:0
Bramki zdobyli: Szmigiel (9), Bartłomiej Wruszak (15), Paweł Podgórski (30), Wojciech Henzel (90).

Junak: Łukasz Świder, Maciej Grzebyk, Adrian Biskup, Marcin Rachel, Krystian Padyasek, Paweł Podgórski, Grzegorz Wąsacz, Bartosz Wąsacz, Adrian Szmigiel, Robert Krupa, Bartłomiej Wruszak. Rezerwowi: Kacper Pawłowski, Daniel Skrodziuk, Michał Szczepanik, Kacper Nowak, Adrian Winiarz, Krzysztof Myśliński, Wojciech Henzel .

W pierwszym meczu nowego sezonu 2020/21 Junak podejmował na własnym boisku drużynę KS Biała Rzeszów wygrywając 4:0. W pierwszej części spotkania gospodarze posiadali przewagę  i po składanych oraz szybkich akcjach zdobyli 3 bramki. Po przerwie gra się wyrównała a obie drużyny miały okazję do zdobycia bramki . Bardzo dobrze bronił po raz kolejny Łukasz Świder. Trener gospodarzy Mariusz Sobolewski w drugiej połowie dokonał kilku zmian i wprowadził do gry juniorów którzy grali poprawnie. W końcówce spotkania Junak wyprowadził szybką kontrę i zdobył 4 bramkę.