Sparingi: Remis i zwycięstwo Korony, wygrał też Junak

Dwa kolejne sparingi ma za sobą Korona Rzeszów. W środę Koroniarze wygrali z Sawą Sonina 3:0 a w sobotę zremisowali z Izolatorem Boguchwała 1:1. Kolejny raz zwyciężył Junak Słocina. Podopieczni Mariusz Sobolewskiego pokonali wysoko juniorów Zimków Rzeszów 9:4.

sobota: Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1:1
Gola dla Korony: Buczek

środa: Sawa Sonina – Korona Rzeszów 0:3
Bramki: Buczek (trzy)

Junak Słocina – Ziomki Rzeszów (juniorzy) 9:4
Bramki zdobyli: Bartlomiej Wruszak 3, Adrian Szmigiel 2, Robert Krupa 2 Krzysztof Nowak 2.

W kolejnym meczu kontrolnym Junak podejmował na własnym boisku drużynę juniorów Ziomki Rzeszów. Junak zwyciężył po dobrej grze całego zespołu, ale drużyna gości w pierwszej połowie grała bardzo ambitnie, starała się rozgrywać dokładnie piłkę oraz stwarzała sobie okazje do zdobycia bramki. Mecz mógł się podobać. Szybko grający gospodarze zaczęli od 15 minuty przeważać. Grano 3 x 30 minut.

Junak zagrał w składzie: Lukasz Świder, Maciej Grzebyk, Adrian Biskup, Wojciech Szamik, Bartłomiej Wasacz, Adrian Szmigiel, Krzysztof Nowak, Paweł Podgorski, Krystian Padyasek, Robert Krupa, Bartłomiej Wruszak.
Rezerwowi: Ignacy Tokarz, Damian Wiącek, Grzegorz Wąsacz, Kamil Podgórski, Kacper Złamaniec.