Wygrana Korony z Czarnymi Jasło. Junak przegrał w Zabajce

(fot. profil facebook Korony Rzeszów)

Tegoroczny terminarz podkarpackiej IV ligi jest bardzo napięty. Jest dopiero początek września a piłkarze Korony Rzeszów rozegrali już 10 spotkań. W tym ostatnim meczu pokonali Czarnych Jasło 3:0 a trzy gole strzelił dla Załężan Paweł Piątek. Po tym zwycięstwie Koroniarze zajmują bardzo dobre czwarte miejsce w tabeli.

IV liga:

Korona Rzeszów – Czarni Jasło 3:0
Bramki: Paweł Piątek

Klasa B:

Drugą porażkę zanotowali w 4 kolejce piłkarze Junaka. W spotkaniu wyjazdowym rywalem drużyny ze Słociny był KS Zabajka. Po bardzo ciekawym, wyrównanym i emocjonującym spotkaniu wygrali gospodarze 3:2. W pierwszej części meczu gra była wyrównana, a jako pierwsi bramki zdobyli goście po składanych akcjach w 8 i 12 minucie. Od 15 minuty gospodarze ruszyli do odrabiania strat a obrona Junaka popełniała błędy. W 18 oraz 21 minucie Zabajka zdobyła dwie bramki i doprowadziła do wyrównania a pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem. W drugiej połowie obie drużyny dążyły do zdobycia bramki i mimo wielu okazji z obu stron tylko gospodarzom udało się zdobyć zwycięską bramkę.

KS Zabajka – Junak Słocina 3:2
Bramki dla Junaka: Kacper Nowak (8, 12).

Junak: Łukasz Świder, Marcin Rachel, Bartłomiej Wąsacz, Maciej Grzebyk, Krystian Szlęzak, Paweł Podgórski, Krzysztof Nowak, Robert Krupa, Kamil Pacześniak, Kacper Nowak, Bartłomiej Wruszak. Zawodnicy rezerwowi: Adrian Szmigiel, Wojciech Szamik, Michał Krzywonos, Kamil Podgórski, Adrian Winiarz.